Інтернет-магазин "Сантехснаб"

Меблі для ванної кімнати\тумба з раковиною\дзеркало\пенал

ми працюємоЦіни як для друзів, знижки за телефоном до -25%, торг доречний!

 Меблі для ванної кімнати виробництва Аква Родос в інтернет-магазині Сантехснаб


Якщо ви живете в Україні і в пошуках найкращих меблів для ванної, ви потрапили на потрібний і найвигідніший сайт з продажу меблів для ванної кімнати – “Сантехснаб.орг.юа”. У нас є все, що необхідно для вашої ванної. Наша компанія має широкий асортимент меблів для ванної кімнати та іншої продукції: 90% товарів є в наявності, а решту 10% привозимо під замовлення в найкоротші терміни.

Купуйте меблі Аква Родос для ванної недорого


Меблі Аква Родос відрізняються європейським рівнем якості, сучасним виробництвом та доступною ціною. Доставка по Києву з 12.06.2024 безкоштовна до під'їзду.

Багато хто вважає, що облаштувати ванну кімнату за останнім словом моди – дуже дорого і без дизайнера не обійтися. Інтернет-магазин “Сантехснаб” пропонує меблі Аква Родос для ванної кімнати і готові дизайнерські рішення за доступними цінами, що допоможе вам втілити найсміливіші та найоригінальніші мрії.

Продаж меблів для ванної Аква Родос в Україні


Завдяки самовідданому колективу за 18 років компанія виросла з невеликого цеху у велике промислове підприємство. Сьогодні компанія має найбільше виробництво на території СНД площею 35 000 м². Продукція Аква Родос користується попитом в Україні, Росії, Білорусі, Казахстані, Молдові, Придністров'ї, Латвії, Естонії, Грузії, Азербайджані, Таджикистані та Киргизстані.

Компанія дбає про екологію планети. На підприємстві налагоджено повний цикл безвідходного виробництва, впроваджено систему очищення та рекуперації повітря, що дозволяє зменшити енергетичні витрати, кількість твердих відходів і викиди в атмосферу шкідливих речовин.

Технологічний процес виробництва меблів Аква Родос


Для кожного етапу виробництва меблів для ванної кімнати Аква Родос використовуються інноваційне обладнання та кваліфікований персонал. Форматна обробка плит відбувається на розпилювальних станках "Holzms" (Німеччина) та "Biesse" (Італія). Калібрування і шліфування здійснюється на плоскошліфувальних станках "Viet" і "Technolegno". Свердління отворів і фрезерування візерунків відбувається на станках з числовим програмним управлінням "Biesse". Кромку приклеюють на прямих станках "Biesse", використовуючи кромкооблицювальні матеріали німецьких виробників "Rehau" і "Dollken". Для фарбування застосовуються передові технології в герметичних камерах на автоматичних лініях "Cefla". Використовуються лакофарбові матеріали виробництва "ICA" (Італія), що забезпечує стійкість покриття до агресивних хімічних речовин.

Асортимент меблів Аква Родос


В інтернет-магазині "Сантехснаб" ви знайдете меблі для ванної на будь-який смак. Асортимент торгової марки Аква Родос неймовірно різноманітний. Каталог меблів Аква Родос зі знижкою 25% включає:

- **Економ клас**: стильний зовнішній вигляд, висока якість, довговічність і надійність.
- **Комфорт клас**: використовуються європейські екологічно чисті матеріали, сертифіковані за відповідними стандартами.
- **Люкс клас**: процес створення меблів починається з розробки дизайну, виготовлення прототипу, випробувань на функціональність і запуску у серію.

Наше портфоліо налічує 21 колекцію. Ми стежимо за всіма тенденціями виробництва та стилю. Прислухаючись до наших покупців, ми створюємо дизайнерські рішення, що поєднують у собі красу, комфорт, практичність і надійність.

Гарантії та доставка


Процес складання меблів здійснюється під контролем відділу технічного контролю цеху Аква Родос. Офіційний сайт “Сантехснаб” дозволяє купити меблі для ванної кімнати Аква Родос відповідної якості. На підприємстві впроваджена система управління якістю ISO 9001-2009.

Замовлені на сайті меблі доставляються швидко і дбайливо. Структура автотранспортної упаковки витримує 10 циклів завантаження/розвантаження і дозволяє транспортувати меблі на будь-яку відстань.

Відгуки покупців


**Ірина**: "У ванній кімнаті у нас встановлений комплект меблів Аква Родос вже більше 13 років. Він складається з підлогового пенала, підлогової тумби з раковиною і дзеркала з підсвіткою Led колекції Омега."

**Катерина, 32 роки**: "Вирішили зробити ремонт у ванній і дуже захотілося придбати меблі Аква Родос. Колекція Альфа стала справжньою знахідкою. В комплектації тумба з умивальником, дзеркало з підсвіткою, пенал підвісний розміром 80 см. Ванна кімната набула сучасного вигляду. Персонал магазину ввічливий і уважний. Обов’язково рекомендую знайомим."

Ми цінуємо ваш час! Подробну консультацію і ціну зі знижкою ви можете отримати за телефоном: 067 443 73 02 / 095 783 82 82.
 

Звоните нам тел: +38-067-443-73-02 (лайф)